Sofer distributie marfa

Syrano Construct

Job expirat

RESPONSABILITATI

Livreaza comenzile catre toti clientii aflati pe ruta prestabilita;
• Verifica facturile si avizele pregatite pentru livrare (data, stampila,CNP)
• Verifica conformitatea comenzilor pregatite in depozit cu factura/avizul aferent, sau alcatuieste comenzile direct din van, si ii asista pe clienti in receptia marfii, primind de la acestia confirmarea primirii;
• Participa la incarcarea marfii in van, astfel incat sa evite deteriorarea marfii si sa asigure o buna si rapida manipulare pentru pregatirea facturilor.
• Preda facturile livrate in fiecare zi pe baza raportului de livrare catre arhiva;
• Colecteaza instrumentele de plata sau platile pentru produsele livrate si depune banii la casierie, impreuna cu raportul de incasari, la sfarsitul fiecarei zile de lucru;

CERINTE

Abilitati de comunicare, capacitate de munca in echipa, onest;
• Carnet de conducere fara probleme cat. B
• Minim scoala profesionala finalizata;

BENEFICII OFERITE

* Pachet salarial atractiv;
* Susţinere în construirea unei cariere de succes.

SC Syrano Construct a fost infiintata in anul 2007 avand ca principala activitate comertul cu ridicata al materialului lemnos si a materialelor de constructie si echipamentelor sanitare. Sediul societatii este in orasul Baicoi, judet Prahova pe strada Pietii, numarul 5.