ASISTENT MANAGER

SC DEPACO S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-efectueaza situatii periodice in Microsoft Office (stocuri la moment, livrari lunare, consumuri lunare , semestriale,anuale)
-raspunde de relatia cu furnizorii si efectueaza aprovzionarea societatii
-responsabil parc auto al societatii
-efectueaza comenzi de transport si mentine legatura cu transportatorii
-introduce in sistemul de contabilitate al societatii diverse documente (bilete la ordin si CEC-uri, facturi de intrare la diferite marfuri)
-efectueaza pontaje
-efectueaza borderouri pentru efecte de incasata pentru banca, si mentine relatia cu banca

CERINTE

-foarte bun cunoscator al Microsoft Office
-utilizator Internet Explorer, Outlook Express
-cunostinte operare in WinMentor reprezinta un avantaj
-capacitate de concentrare
-disponibilitate program prelungit

BENEFICII OFERITE

Se vor discuta in cadrul interviului.

Doar persoanele selectate vor fi contactate.

DESCRIEREA FIRMEI

Producator tigla metalica