Young Professional

Gotech

Job expirat

RESPONSABILITATI

- perioadă de probă/integrare complexă bazată pe dobândirea de cunoştinţe şi abilităţi din domeniul specific al firmei

- asistarea specialiştilor din firmă în realizarea sarcinilor şi profesionale

- în funcţie de performanţa în perioada de probă, managementul va stabili de comun acord cu angajatul departamentul cel mai potrivit.

CERINTE

- studii superioare

- experienţa profesională nu este necesară

- bune abilităţi de comunicare, persuasiune şi negociere

- limba engleză la nivel avansat

- operare PC (MsOffice, internet)

- rezistenţa la stres, dinamism

- creativitate şi proactivitate

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial foarte motivant proporţional cu realizările

- perioadă iniţială de integrare şi training

- mediu de muncă dinamic şi stimulant

- oportunităţi de promovare şi dezvoltare a carierei într-o firmă foarte competitivă

Gotech este o companie cu rezultate deosebite în domeniul producţiei şi importuluide îmbrăcăminte sportivă.