Vanzatoare Florarie / Florist

ARTFLOWER & EVENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

LaRosa Market serveste cu mandrie orasul Baia Mare. Ne-am angajat sa oferim doar cele mai bune aranjamente florale si cadouri, sustinute de servicii de calitate și prompte.
Esti creativa si doresti sa inveti ceva nou, avem ceea ce ai nevoie!

Descriere post:
- realizarea buchetelor si aranjamentelor florale conform cerințelor clienților
- intretinerea florilor si plantelor
- creativa, tinuta decenta, aspect fizic ingrijit
- are responsabilitatea incasarilor si intocmeste actele zilnice
- trateaza cu amabilitate clientii si recomanda produsele
- mentine curatenia in interiorul si exteriorul magazinului
- seriozitate, punctualitate, corectitudine, creativitate, urmarirea tendintelor in domeniu

CERINTE

Experienta nu este obligatorie

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- salariu fix
- bonusuri
- mediu de lucru placut
Pentru mai multe detalii va rugam sunati la numarul de telefon 0730-500.978.
CV-urile se pot depune la Floraria LaRosa, Bvd. Traian nr.5, Baia Mare, sau pe la adresa de email office@larosa.ro.