Vânzări - Account Manager

SC Scream SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania noastră? Compania noastră este de nouă ani în segmentul dezvoltării de soluții software și servicii adiacente.

Voi? Sunteți proactivi, determinați şi cu spirit de echipă?

Ce facem? Realizăm software pentru gestiunea integrată a firmei şi sisteme de marketing, precum şi software educaţional.

Ce dorim? Să formăm o echipă de vânzări competitivă.

Ce oferim? O carieră în vânzări și bani pe măsura rezultatelor.

CERINTE

Dacă dorești să lucrezi în vânzări și ești o persoană ce știe să utilizeze bine calculatorul, nu întâmpini dificultăți în prezentarea produselor și dorești să îți construiești o meserie în vânzări, te așteptăm în echipa noastră!

Căutăm persoane ambițioase, dornice să crească portofoliul de clienți și să mențină legătura cu aceștia, ordonate și cu capacitate de învățare.

În afară de experiența necesară utilizării calculatorului, dorim să te evidențiezi prin responsabilitate, acțiuni eficiente, ordine, o bună cunoaștere a gramaticii limbii române și exprimare corectă, respectiv atitudine pozitivă pe care să o transmiți clienților și colegilor.
În schimbul entuziasmului și a implicării, oferim integrarea într-un mediu de lucru prietenos format dintr-o echipă tânără și remunerare pe măsură!

Dacă te încadrezi în cele prezentate mai sus, aplică pentru acest loc de muncă și ne vedem la interviu!

DESCRIEREA FIRMEI

We bring innovation to you!