TEHNICIAN / SUPERVIZOR MASINA INDUSTRIALA

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- supravegherea liniei de productie de sablare si acoperire cu adezivi speciali a pieselor metalice din domeniul auto in vederea operatiilor viitoare de vulcanizare si injectare;
- verificarea calitatii produselor realizate pe masina de acoperire/vopsire;
- reglarea si asigurarea bunei function¿ri a masinii.

CERINTE

- experient¿ într-o fabrica de prelucrare a pieselor din metal de 1 an;
- experient¿ în reglarea si supravegherea masinilor de acoperire cu adezivi speciali a pieselor metalice din domeniul auto in vederea operatiilor viitoare de vulcanizare si injectare;
- avantaj cunostinte medii de limba englez¿ sau francez¿ - nivel mediu;
- disponibilitate pentru relocare în Municipiul Dej, Judetul Cluj.

BENEFICII OFERITE

- conditii salariale deosebite la nivelul UE;
- asistent¿ considerabila pentru relocarea în Dej;
- conditii de munc¿ occidentale;
- posibilit¿ti de afirmare si dezvoltare într-un colectiv tân¿r si dinamic.

- Persoanele interesate sunt rugate s¿ trimit¿ CV-ul si scrisoarea de intentie pe adresa de e-mail maveconsulting@yahoo.com.
- V¿ rug¿m s¿ specificati postul pentru care aplicati si pretentia minim¿ salarial¿.
- Informatiile Dvs. vor fi tratate cu confidentialitate.
- Persoanele selectate vor fi contactate in vederea interviului.