Tehnician sisteme de alarma

Rosegur SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- instaleaza sisteme de alarma in sediile clientilor
- conecteaza alarmele la dispeceratul central de monitorizare
- efectuaza service-ul alarmelor montate

CERINTE

- minim studii liceale, preferabil de electrotehnica
- cunosterea sistemelor de alarma DSC, Paradox, Cerber, Napco constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Compania Rosegur este cunoscuta pe plan mondial pentru politicile de resurse umane aplicate, preocuparea pentru performanta, dar si pentru angajat, politicile de incurajare a promovarii interne si dezvoltarii angajatilor
salar fix + comision din instalari

Rosegur este o companie multinationala de talie mondiala, in continua expansiune, lider de piata in cele 36 tari in care activeaza, proaspat intrata pe piata de profil din Romania prin achizitia unor companii nationale de renume isi propune si in tara noastra o extindere prin alte achizitii si clienti pe baza calitatii serviciilor pe care le ofera