Team Assistant

MARAVET SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

1.Acorda suport colegilor din toate departamentele companiei;
2.Actualizarea portofoliului de produse si clienti;
3.Cunoaste si respecta prevederile documentelor sistemului de management al calitatii aplicabile in domeniul sau de activitate, in special cerintele privitoare la controlul documentelor si controlul inregistrarilor;
4.Primirea, inregistrarea si repartizarea corespondentei in interiorul organizatiei: inter si intra departamental;
5.Inregistrarea hotararilor si deciziilor luate de conducere, repartizarea acestora la compartimentele firmei;
6.Pastrarea si operarea dispozitiilor conducerii in registrul de evidenta;
7.Urmarirea deadline-urilor dispozitiilor transmise ;
8.Gestionare apeluri telefonice, mesaje, corespondenta, documente;
9.Multiplicare documente, registre de evidenta;
10.Centralizarea, arhivarea diverselor rapoarte venite din punctele de lucru;
11.Centralizarea si arhivarea corespondentei si a mesajelor primite din partea partenerilor, clientilor si a celorlalti angajati;
12.Indosarierea, arhivarea si pastrarea sub control a documentelor;
13.Traducerea diverselor documente
14.Intocmirea de rapoarte conform ROI, fisei postului si procedurilor in vigoare;

CERINTE

Candidatul ideal:
1.Experienta relevanta pe un post similar;
2.Absolventa de studii superioare;
3.Cunostinte perfecte de limba maghiara;
4.Cunostinte avansate de limba engleza;
5.Persoana proactiva, orientata catre obtinerea de rezultate si rezolvarea problemelor;
6.Excelente abilitati de comunicare si relationare;
7.Abilitati de a lucra cu mai multe proiecte in paralel;
8.Abilitati organizatorice, administrative, capacitate de lucru in echipa;
9.Persoana responsabila si atenta la detalii;
10.Spontaneitate, dinamism, atitudine pozitiva;
11.Persoana amabila, serioasa, punctuala, diplomata, loiala, capabila sa gaseasca solutii la problemele specifice postului;
12.Experienta anterioara in utilizarea echipamentelor specifice activitatii de secretariat;
13.Disponibilitate pentru program prelungit;
14.Rezistenta la stres si lucru sub presiune;
15.Cunostinte avansate operare PC: pachetul Microsoft Office, navigare Internet

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial corelat cu performanta.
Compania noastra ofera un mediu de lucru tanar, dinamic, curat si organizat.

Firma de distributie produse farmaceutice de uz veterinar, hrana si accesorii pentru animale de companie.
Data limita de trimitere a Cv-ului: 25 aprilie 2009
Numai candidatii selectati vor fi contactati telefonic in vederea organizarii unui interviu.