Supervizor Regional Vanzari pentru Baia Mare, Bistrita, Gherla

PLUDI MARKET SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ocupand postul de Manager al unui sector format din 4-5 magazine, dumneavoastra veti decide in legatura cu ocuparea locurilor de munca in acest sector si totoadata veti fi raspunzator pentru evolutia cifrei de afaceri si a costurilor

CERINTE

Plusul dumneavoastra:
- studii economice incheiate, respectiv experienta intr-o functie de conducere
- gandire analitica si usurinta in luarea deciziilor
- atitudine de leader
- indemanare in comunicarea cu oamenii
- mobilitate, flexibilitate
- angajament, rezistenta
- cunostinte temeinice de limba engleza/ limba germana prezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

- procese de munca in conditii optime cu sisteme moderne
- un loc de munca sigur intr-o companie de succes
- o echipa tanara si motivata
- sanse excelente de cariera
- salariu motivant si masina de serviciu

Pludi Market SRL este o retea de magazine de tip discount, apartinand concernului german Tengelmann, grup cu vechime si experienta la nivel mondial. In prezent in Romania exista 65 magazine Pludi Market, urmand ca reteaua sa se extinda in urmatorii ani.