Specialist Credite

sc ralusimo consulting srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

CONSULTANT FINANCIAR - SPECIALIST CREDITE PERSOANE FIZICE

CONTRACT DE PARTENERIAT CU O BANCA AUSTRIACA ( sub brandul sau, banca iti pune la dispozitie toate detaliile pentru dezvoltarea unui business propriu din creditarea persoanelor fizice )

CERINTE

Cerinte generale:

• Diploma universitara
• Experienta in vanzarea creditelor persoane fizice (brokeraj)
• Experienta bancara
• Spirit antreprenorial

Aptitudini:

• Bune abilitati de comunicare si negociere
• Dinamism;
• Fire organizata, punctualitate, spirit de echipa
• Focusare pe rezultate

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
• Sprijin in dezvoltarea uniu business propriu
• Traininguri de specialitate,tehnici de vanzare credite
• Apartenenta la o companie multinationala
• Posibilitate de dezvoltare personala si profesionala
• Comisioane din vanzari generoase, venituri la nivel european

Companie de consultanta financiara si intermedieri financiar bancare