SOFER AUTOCAMION filiala Baia Mare

SC ARABESQUE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului
- desfasoara activitatea in cadrul departamentului de transport intern in judetele aferente filialei;
- transporta marfa in baza documentelor de insotire;
- livreaza comenzile conform programului de distributie.

CERINTE

Candidatul ideal
- permis de conducere categoriile B, C, E;
- atestat profesional pentru transport marfuri generale;
- autorizatie ISCIR pentru automacara - reprezinta un avantaj;
- card tahograf.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- mediu de lucru profesionist;
- pachet salarial atractiv.

Compania Arabesque este Furnizorul numarul 1 de materiale de constructie si finisaje din Romania.
In Romania, Arabesque dispune de o retea de centre comerciale in cele mai mari municipii: Galati, Bucuresti, Baia Mare, Brasov, Bacau, Craiova, Cluj-Napoca, Constanta, Focsani, Iasi, Piatra Neamt, Ploiesti, Pitesti, Oradea, Timisoara si Tirgu Mures.
Incepand cu anul 2005, Arabesque a devenit si o prezenta internationala prin deschiderea de filiale pe pietele tarilor din regiune: Republica Moldova, Bulgaria, Ucraina si Serbia