SEF ECHIPA

ATP EXODUS & CO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza activitatea echipei din subordine (10 persoane)
- ofera sprijin subordonatilor in activitatea de servisare auto
- asigura realizarea activitatilor conform standarelor de lucru
- asigura incadrarea in termen a lucrarilor din service

CERINTE

- minim studii medii, in domeniul tehnic/auto;
- experienta relevanta in coordonare de echipe, minim 2 ani;
- experienta in domeniul mecanicii/electromecanicii auto, min. 3 ani
- cunostinte bune de operare PC;
- persoana orientata spre obiective, proactiva, spirit analitic

BENEFICII OFERITE

- loc de munca stabil intr-o companie de renume
- instruire de specialitate
- conditii de munca deosebite
- salariu atractiv

ATP Exodus - Centru Autorizat de Vanzari si Service Mercedes-Benz si Evobus ofera o platforma de servicii integrate pentru turisme si camioane – vanzari auto; service autoturisme si camioane; tinichigerie si vopsitorie – sustinuta de dotari specifice la cele mai inalte standarde. Acestea, impreuna cu o echipa tanara si profesionista, vin in intampinarea clientilor nostri cu servicii de inalta calitate.