SEF CALITATE-Satu Mare

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie de productie in domeniul confectiilor metalice.

implementarea procedurilor cu privire la calitate in vederea obtinerii certificarilor
monitorizarea indicatorilor de calitate,
relatia cu furnizorii si clientii pe partea de calitate
tratarea reclamatiilor clientilor si asigurarea respectarii cerintelor acestora
aprobarea bugetului pt investitii cu privire la imbunatatirea calitatii si pentru cursuri de calificare si dezvoltare profesionala

CERINTE

Absolvent studii superioare in domeniul tehnic;
Cunostinte specifice ale Sistemului de Management al Calitatii ISO 9001
Cunostinte de limba Germana la nivel mediu
Experienta in domeniul calitatii
Cunostinte operare PC (avantaj SAP)

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv
Bonuri de masa
Bonusuri de performanta
Telefon mobil

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.