Sales Consultant - Vodafone Partner Store

Active Power Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Active Power Solutions te vrea în echipă!
Sales Consultant - Vodafone Partner Store:
Poziții disponibile: 6
Locatia: Baia-Mare, Brasov, Cluj-Napoca

Responsabilități:
- Prezentarea, promovarea, vânzarea produselor si serviciilor din portofoliul Vodafone;
- Rezolvarea solicitărilor clienților, în colaborare cu celelalte departamente;
- Dezvoltarea relației cu clienții (fidelizare, mentenanță, upselling);
- Participarea la atingerea targetelor de vânzări;

CERINTE

Cerințe:
- Orientare către client;
- Bune abilități de prezentare și vânzare;
- Spirit de echipă;
- Personalitate deschisă, pozitivă, comunicativă;
- Experienta pe o poziție similară prezintă avantaj.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

- Training-uri profesioniste în tehnici de vânzare & negociere; produse & servicii telecomunicații;
- Oportunități excelente de dezvoltare profesională;
- Mediu de lucru într-un colectiv tânăr și dinamic;
- Pachet salarial motivant și bonusuri conform criteriilor de performanță profesională;

Cum aplici?

Asteptăm CV-ul tău la adresa: cariere@aps.ro, cu subject: Sales Consultant - Vodafone Partener Store

Active Power Solutions (APS) este partener de top Vodafone Romania, lider detasat al pietei nationale pe segmentul business. APS, cu sediul central in Cluj-Napoca si-a extins activitatea iar in prezent detine capacitatea si experienta de a oferii solutii strategice in urmatoarele domenii de activitate:dezvoltare de soft, soluţii CAD, networking, strategii de comunicare/telecomunicatii. APS aduce plus de valoare clientilor sai prin agilitatea de a integra si implementa solutii complexe din sfera IT si comunicatii.