Reprezentant Zonal Vanzari - Baia Mare

TRENKWALDER SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
Pentru clientul nostru, o companie multinationala, ce are un punct de lucru in Baia Mare, cautam un Reprezentant Zonal Vanzari din Baia Mare.

- dezvoltarea portofoliului de clienti
- mentinerea relatiilor cu clientii
- ofertarea si prezentarea produselor
- negocierea si incheierea contractelor

CERINTE

- experienta in vanzari business to business
- limba engleza
- abilitati dezvoltate de negociere si interrelationare
- seriozitate
- disponibilitate de a acoperi zona: MM, SM, SJ, o mica parte din BH si CJ

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- masina si telefon de serviciu

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.