Reprezentant vanzari - mobile devices, gsm , produse IT&C

REPKA ELECTRONICS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identifica si contacteaza noi clienti.
- Asigura derularea contractelor de vanzari/ servicii deja existente
- Mentine si dezvolta reteaua de clienti ai firmei
- Stabileste si dezvolta relatii profesionale de durata cu clientii.
- Negociaza si incheie contracte de vanzare.
- Efectueaza analize periodice privind cifra de afaceri, volumul vanzarilor.
- Asigura realizarea obiectivelor lunare si anuale.

CERINTE

- Absolvent studii medii/superioare
- Experienta in vanzari reprezinta avantaj.
- Abilitati de comunicare si negociere. Notiuni elemetare de contabilitate primara .
- Abilitati de organizare si management al timpului.
- Cunostinte limba engleza.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix + procente.
- Sistem atractiv de facilitati si bonusuri.
- Telefon de serviciu.
- Oportunitatea de lucra la firma de prestigiu intr-o echipa dinamica.

computere , retele , telecomunicatii ; partener Microsoft , Intel , NEC , Fujitsu-Siemens , Cisco , Canon, , Maxdata, Dell , Orange , Streamtel , ATCi .

www.repka.ro