REPREZENTANT VANZARI MEDIC VETERINAR

Montero Vet

Job expirat

RESPONSABILITATI

- relationarea cu clientii din zona tinand cont de valorile firmei prin promovarea unei atitudini de profesionalist, garantie al increderii clientilor nostrii in competentele firmei Montero Vet;
- asigurarea feed-back-ului informational catre managementul firmei;
- consilierea clientilor cu privire la realizarea unui diagnostic impreuna cu indicarea celui mai eficient tratament;
- incheierea de contracte speciale cu clientii, consolidarea pozitiei firmei pe piata;
- studierea evolutiei pietei si activitatii depozitelor concurente;
- participarea activa la evolutia continua a firmei Montero Vet;

CERINTE

- studii superioare, licentiat in medicina veterinara;
- dorinta de a lucra in aceasta pozitie;
- experienta in vanzari constituie un avantaj;
- permis de conducere categoria B ;
- cunostinte PC ;
- abilitati de comunicare si negociere ;
- dinamism, flexibilitate, adaptabilitate

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant (salar fix + bonusuri in functie de realizari)+ masina + telefon;
- mediu de lucru in care initiativa si implicarea personala sunt valorizate;
- siguranta si seriozitatea respectarii angajamentelor firmei fata de colaboratori;
- oportunitatea de a lucra cu profesionisti in domeniu;

Montero Vet este membra M-grup. Are ca si activitate principala importul si distributia pe plan national a produselor farmaceutice de uz veterinar. Montero Vet beneficiaza de avantajele M-grup, astfel serviciile oferite sunt in continua crestere si diversificare.
Un obiectiv important al politicii M-grup in ceea ce priveste domeniul resurselor umane este acela de a asigura motivarea, stabilitatea si loialitatea personalului.
Pentru mai multe informatii va sugeram accesarea site-urilor proprii: www.montero.ro; www.monterosoft.ro si www.remedio.ro