Reprezentant vanzari Energie Electrica

Energy Sales Division Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitate de vanzare directa D2D
Responsabilitati :
-Promovarea si vanzarea de energie electrica consumatorilor casnici ( persoane fizice)
-Incheie contracte de furnizare a energiei electrice cu clientii consumatori casnici
-Mentine si promoveaza o imagine buna a Companiei si Furnizorului de Energie Electrica
- Munca de teren

CERINTE

Candidatul ideal

Studii medii finalizate
Dorinta de realizare pe plan profesional
Onest, dinamic
Orientat spre rezultate si motivat
Atitudine pozitiva si optimista

BENEFICII OFERITE

BENEFICII :
Oportunitatea de a lucra intr-un domeniu nou , de viitor si foarte bine platit
Venituri financiare peste medie
Venit format din parte fixa si comisioane
Oportunitatea de dezvoltate profesionala si personala
Oportunitatea de avansare in cadrul Companiei pe criterii de performanta
Participarea la training-uri de dezvoltare profesionala si personala
Plan de cariera profesionala in cadrul Companiei foarte bine stabilit
Program flexibil
Pachetul complet de beneficii va fi prezentat in cadrul interviului

Apreciem si rasplatim foarte mult eforturile depuse si profesionalismul

Companie Energy Sales Division este Partener al Enel Energie Sa .Enel este o companie energetică multinațională, jucând un rol important pe piața de electricitate și gaze naturale din lume .Prezentă pe piața din România încă din 2005, Enel este, în acest moment, cel mai mare investitor privat în domeniul energetic, cu operațiuni în sectorul distribuției si furnizării de electricitate, dar si al producției de energie electrică din surse regenerabile.