Reprezentant Vanzari - echipamente birotica

TRENKWALDER SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, o companie ce comercializeaza servicii si echipamente de birotica, cautam Reprezentant Vanzari pe zona Maramures, Satu Mare si Bihor.

Principalele responsabilitati ale postului sunt:
- prospectarea pietei si identificarea potentialilor clienti;
- prezentarea si promovarea produselor firmei;
- intocmirea ofertelor;
- negocierea si incheierea contractelor;
- dezvoltarea unor relatii bune cu clientii;
- intocmirea rapoartelor de activitate.

CERINTE

- studii in domeniul tehnic (reprezinta avantaj);
- peste 2 ani experienta in vanzarea business to business;
- bune cunostinte de limba engleza;
- permis auto categoria B;
- cunostinte IT (hardware si networking) - constituie avantaj;
- abilitati de comunicare si negociere.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- oportunitati de dezvoltare intr-o companie dinamica, intr-un mediu competitiv.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.