Reprezentant vânzari (aparatura medicala)

MEDITECH SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea produselor din portofoliul firmei prin contactarea si vizitarea clientilor potentiali ai firmei
- Vânzarea aparatelor comercializate de firma noastra
- Intocmirea de rapoarte ale activitatii zilnice, saptamanale si lunare
- Participarea la prezentari, targuri/expozitii si congrese

CERINTE

Angajatul nostru ar trebui sa aiba:
- Studii universitare, de preferat in economie, medicina sau electronica
- Experienta in vânzari - constituie un avantaj
- Buna cunoastere a tehnicilor de vânzare si negociere
- Cunostinte operare PC
- Cunostinte avansate de limba engleza
- Disponibilitate pentru deplasari frecvente.
- Seriozitate
- Abilitati de comunicare
- Permis auto categoria B

De asemenea, cautam o persoana entuziasta, motivata, perseverenta, optimista, disciplinata

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv, corespunzator performantei individuale.
- Comision vânzari
- Tichete de masa
- Traininguri si scolarizari in tara si strainatate
- Mediu de lucru cu înalte standarde profesionale
- Masina si telefon mobil cu minute incluse

Firma MEDITECH a fost înfiinata in anul 2002 ca o necesitate, in urma schimbarilor survenite in domeniul politicii sanitare din România, reusind in numai 4 ani de existenta, prin promptitudine si profesionalism, sa câstige o clientela constanta si numeroasa.
MEDITECH este partener si distribuitor unic al urmatorilor producatori de aparatura medicala: Surgiris (Franta), MARP (Polonia), Bionics (Korea), Discher (Germania), Anetic Aid (Marea Britanie), Cardiac Science (SUA)