Reprezentant Vanzari

ANTAL INTERNATIONAL NETWORK

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promoveaza produsele firmei;
- Dezvolta reteaua de clienti din zona arondata.
Intocmeste oferte tehnice si comerciale pentru proiecte si licitatii in sectoare publice sau private.
- Ofera consultanta clientilor;
- Negocieaza si incheie contracte;
- Urmareste derularea contractelor si livrarile;
- Urmareste incasarile.

CERINTE

- Studii superioare ¿ studii superioare in domeniul constructiilor prezinta avantaj;
- Experienta in vanzari minim 2 ani;
- Experienta in domeniul materialelor de constructii prezinta avantaj;
- Persoana dinamica; capacitatea de a munci in conditii de stres; abilitatea de a prioritiza activitatile; profesionalism; stabilitate la locul de munca;
- Engleza ¿ mediu ¿ constituie un avantaj;
- Maghiara ¿ pentru candidatul din Targu Mures;
- Cunostinte de operare PC.

BENEFICII OFERITE

foarte atractiva

Companie multinationala specializata in recrutarea si selectia de personal.