REPREZENTANT VANZARI

WORK FORCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzarea produselor fabricate de catre divizia cu activitate de furajare
Tinerea legaturii cu partenerii si construirea relatiei
Vanzarea catre parteneri noi
Documentatie
Vanzare directa

CERINTE

Experienta in vanzari (experienta in industria alimentelor reprezinta avantaj)
Studii medii
Cunostinte de calculator (nivel utilizator)
Cunoasterea limbii romane, maghiare sau engleza
Permis de conducere de cat. B, cu experienta

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de dezvoltare intr-o companie mare
Salarizare marcanta, masina de serviciu, telefon

WORK FORCE este filiala din Romania a companiei WORK FORCE KFT UNGARIA. Reteaua WORK FORCE opereaza la nivel international prin peste 100 de consultanti, traineri si specialisti in resurse umane. WORK FORCE furnizeaza solutii complete pentru domeniul resurselor umane, serviciile noastre incluzind selectie si recrutare de personal, leasing de personal, evaluare de personal prin metoda Assessment Center si prin testare psihologica, outplacement, payroll, consultanta in management si administrare de personal.