Reprezentant vanzari

Astinvest Com SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- elaboreaza si urmareste finalizarea ofertelor transmise
- mentine/dezvolta relatiile cu clientii existenti si identifica potentiali clienti
- incheie contracte cu clientii noi
- asigura clientilor servicii de consultanta tehnica si de pre/post vanzare
- participa intens/activ la realizarea obiectivelor calitative/ cantitative ale echipei si la atingerea targetului de vanzari

CERINTE

- studii medii/superioare
- experienta in vanzari (constituie avantaj)
- buna orientare catre client si obiectiv
- abilitati de negociere si putere de convingere
- fire organizata, cu bune abilitati de comunicare si prezentare
- persoana energica, motivata si creativa;
- permis categoria B (recomandat);

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- bonusuri in functie de vanzari
- program flexibil
- telefon de servici

DevStudio: Agentie de software si web development care ofera solutii complete comert electronic, sisteme de management al continutului, solutii de business online, servicii online, strategie de comunicare online si offline, software pentru afaceri, aplicatii de business si management, consultanta interactive media, consultanta software, consultanta business.
Compania noastra detine 3 branduri la nivel national: DevStudio, www.devstudio.ro - dezvoltare de solutii web si software pentru afaceri, SMSLink, www.smslink.ro - soutii avansate de comunicare prin SMS pentru afaceri si Best Games, www.bestgames.ro - unul dintre cele mai complete portaluri de jocuri din Romania.