Reprezentant vanzari

Astinvest Com SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentinerea relatiilor cu clientii existenti
- identificarea de noi posibilitati de dezvoltare a afacerii prin gasirea de noi clienti
- promovarea produselor companiei si atingerea targetului de vanzari
- intocmirea rapoartelor privind activitatea depusa
- urmareste evolutia pietei din punct de vedere al politicilor comerciale
- realizarea de oferte specifice fiecarui client si consultanta in adoptarea solutiei
Constituie avantaj:
- permis de conducere categoria B
- experienta in vanzari

CERINTE

- abilitati comunicare si interrelationare, dinamism, creativitate, initiativa
- disponibilitate pentru deplasari
- cunostinte operare PC (Word, Excel)
- cunostinte de minime de Internet
- excelente abilitati de negociere

BENEFICII OFERITE

- program flexibil - part-time
- se poate lucra de acasa
- comisioane in functie de vanzari

DevStudio: Agentie de software si web development care ofera solutii complete comert electronic, sisteme de management al continutului, solutii de business online, servicii online, strategie de comunicare online si offline, software pentru afaceri, aplicatii de business si management, consultanta interactive media, consultanta software, consultanta business.
Compania noastra detine 3 branduri la nivel national: DevStudio, www.devstudio.ro - dezvoltare de solutii web si software pentru afaceri, SMSLink, www.smslink.ro - soutii avansate de comunicare prin SMS pentru afaceri si Best Games, www.bestgames.ro - unul dintre cele mai complete portaluri de jocuri din Romania.