REPREZENTANT VANZARI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma ce comercializeaza materiale destinate finisajelor ¿i decora¿iunilor interioare, angajeaza reprezentant vanzari cu urmatoarele responsabilitati:
Men¿inerea si dezvoltarea rela¿iilor de colaborare cu clien¿ii deja existen¿i, c¿utarea unor oportunit¿¿i suplimentare pentru extinderea distribu¿iei
Prospectarea pietei in scopul atragerii de clienti noi.
Intocmirea zilnica a foilor de parcurs si a rapoartelor de activitate
Promovarea si vanzarea produselor conform obiectivelor stabilite
Participarea activa la planificarea ¿i implementarea strategiei de vânz¿ri

CERINTE

Studii la nivel mediu
Experienta relevanta in domeniul comercializarii materialelor de constructii sau finisaj
Bune abilitati de comunicare si negociere, persuasiune, flexibilitate, orientare in functie de cerintele si tipologia clientilor
Persoana dinamica, proactiva, responsabila, organizata
Automotivat, focusat pe atingerea obiectivelor
Permis de conducere categoria B
Cunostinte PC

BENEFICII OFERITE

Salariu +comision lunar, masina si telefon de firma