REPREZENTANT VANZARI

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvoltarea re¿elei de clien¿i;
- gestionarea rela¿iilor cu clien¿ii;
- prezentarea ofertei ¿i produselor firmei;
- negocierea pre¿urilor ¿i încheierea de contracte.

CERINTE

- studii superioare în domeniul tehnic sau economic;
- experien¿¿ profesional¿ anterioar¿ în vânz¿ri;
- experien¿a profesional¿ anterioar¿ în domeniul vânz¿ri-produc¿ie ferestre, profile, feronerie, constituie un avantaj;
- permis de conducere – categoria B (minim 1 an);
- cuno¿tin¿e de operare PC;
- abilit¿¿i de comunicare, seriozitate, r¿bdare ¿i perseveren¿¿;
- disponibilitate la deplas¿ri.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv, prime;
- condi¿ii de lucru bune (birou, PC, internet);
- logistic¿ aferent¿ postului (autoturism, telefon);
- posibilit¿¿i de instruire profesional¿;
- posibilit¿¿i de promovare.

Smart Training, firma de consultan¿¿ în domeniul resurselor umane asist¿ SC MEDIAPRESS SRL, unic dealer al profilelor PVC pentru u¿i ¿i ferestre marca Salamander Germania, în selec¿ia pentru postul de REPREZENTANT VÂNZ¿RI