Reprezentant local. Consultant. Manager

NEOTEK

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Reprezentant local.
Calitati de lider.

BENEFICII OFERITE

Comision - 50%
Din contracte directe - inca 20%
Plan special pentru cresterea vanzarilor pana la 64%
premii speciale;
bonusuri atractive;
sansa de promovare rapida;
nu conteaza experienta;
instruire gratuita din partea companiei;
program flexibil;
in timpul liber: 7-10 ore/sapt.
Posibilitate de colaborare la nivel regional, national si international.

DESCRIEREA FIRMEI

Compania NEOTEK opereaza in 14 tari.
NEOTEK, în activitatea sa cu privire la rezolvarea problemelor de estetica si sanatate, propune cele mai performante si exclusive sisteme bazate pe ultimele descoperiri din domeniul sanatatii si al frumusetii.
Membrul oficial RODSA, ACER.
Desfasoara proiect international Security XXI de informare si implementare a sistemelor unice de protectie bioinformationala in cadrul Organizatiei Mondiale a Sanatatii (OMS), UE; in colaborare cu NASA.
Compania NEOTEK deschide oricarei persoane, care tinde spre prosperitate si crestere a nivelului de viata; material si spiritual, posibilitati nelimitate atât pentru un câstig suplimentar, cât si pentru construirea propriei afaceri.