REPREZENTANT IN RELATIA CU PROIECTANTII - filiala BAIA MARE

ROMSTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promoveaza si ofera informatii tehnice despre produsele Romstal la societatile si institutele de proiectare;
- realizeaza rapoarte de contactare, stabileste intalniri cu proiectantii, incheie contracte;
- creaza si intretine baza de date.

CERINTE

- Studii superioare tehnice;
- Experienta intr-un sistem de vanzare a produselor tehnice;
- Abilitati foarte bune de prezentare, negociere, influentare, spirit analitic dezvoltat.

BENEFICII OFERITE

- pachet motivational competitiv;
- includerea intr-un sistem coerent de training si dezvoltare profesionala;
- masina, telefon, laptop.

Romstal este o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-sanitare si servicii la standarde de calitate.
Cu o cifra de afaceri de peste 100 milioane de euro si o vechime de 11 ani pe piata, Romstal are in prezent peste 900 angajati, avand ca misiune de companie cresterea standardului de viata al clientilor sai.