Reprezentant comercial

HOLDIMAG Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Aria de acoperire: Maramures, Satu-Mare, Salaj
Activitati de atragere a clientilor si proiectelor noi, intocmirea devizelor de pret, urmarirea executiei si mentinerea contactului
Activitati specifice de marketing si prezentarea servicilor companiei

CERINTE

Abilitati solicitate:
- cunostinte tehnice solide, experienta in domeniul instalatiilor in constructii reprezinta un avantaj
- cunoasterea pietei in domeniul constructiilor in aria de acoperire
- cunostinte de baza in domeniul electric
- constituie un avantaj cunoasterea sistemelor de securitate
- cunostinte solide de utilizare PC: Word, Excel, aplicatii e-mail, internet

BENEFICII OFERITE

Se va pune la dispozitie telefon, laptop, autoturism
Remuneratie: salar de baza si comision
Posibilitati de avansare in cadrul companiei

HOLDIMAG este un grup de firme romano-francez specializat in oferirea serviciilor de proiectare, instalare si service a instalatiilor de curenti slabi, in special sisteme de securitate:
- detectie si alarmare la incendiu
- detectie si alarmare la efractie
- supraveghere video
- control acces
- retele date&voce
HOLDIMAG acopera Romania prin trei agentii, la Baia Mare, Timisoara si Bucuresti.