REPREZENTANT COMERCIAL

Sprint Pharma

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea şi vânzarea produselor companiei în farmacii;
- distribuirea produselor;
- urmărirea şi evidenţa plăţilor.

CERINTE

- experienţă în vânzări de minim un an (experienţa în domeniul farmaceutic constituie un avantaj);
- studii medii/superioare;
- abilităţi de comunicare şi prezentare;
- abilităţi de utilizare PC ¿Office;
- permis de conducere categoria B (vechime cel puţin un an).

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant (bonusuri în func¿ie de performan¿e);
- masina de serviciu ; telefon mobil

Compania activeaza in domeniul farmaceutic, import si distributia de suplimenti alimentari. Este o companie moderna, cu oameni profesionisti, care isi propune sa devina o companie de succes in segmentul suplimentilor alimentari. Investitiile importante formate 100% din capital privat, doresc sa aduca in Romania garantia calitatii, atat prin produse cat si prin servicii.