Reprezentant comercial

MAIRON

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sub directa coordonare a superiorului, RESPONSABILITATILE tale sunt:
- sa indeplinesti obiectivele de vanzari stabilite
- sa dezvolti si sa mentii relatia cu clientii alocati
- sa atragi clienti noi prin promovarea produselor si serviciilor oferite de firma
- sa te deplasezi zilnic la clientii din zona alocata
- sa urmaresti derularea contractelor (comanda, livrare, plata)
- sa stapanesti principalele caracteristici ale produselor comercializate (tabla, profile, teava, otel beton, oteluri inoxidabile si cu destinatie speciala) / detalii despre principalii concurenti
- sa raportezi zilnic activitatea desfasurata

CERINTE

Absolvent(a) al(a) unei institutii de invatamant superior de preferinta tehnica:
- ai minim 3 ani experienta in vanzari produse METALURGICE
- detii permis de conducere cat. B, fara evenimente rutiere majore
- poti face dovada de a performa intr-un mediu comercial dinamic, de a negocia cu succes si a comunica eficient
- esti responsabil(a) in indeplinirea sarcinilor ce iti revin, capabil(a) de a lucra in echipa, dar si individual, si in conditii de stres
- locuiesti intr-una din localitatile: Bistrita, Baia Mare, Satu Mare, Brasov, Oradea, Craiova, Rm.Valcea, Tg.Jiu

BENEFICII OFERITE

Iti oferim remuneratie pe masura realizarilor si oportunitatea dezvoltarii carierei in cadrul unui grup dezvoltat la nivel national.

Important! Numai candidatii selectati vor fi contactati.
CV-urile, inclusiv foto se primesc si prin email, la adresa: recrutare@mairon.ro, cu subiectul: 'Reprezentant comercial Bistrita/Oradea/,.. etc.' in functie de localitatea dorita.

Distributie si procesare de produse metalurgice (tabla, profile, teava, otel beton, oteluri inoxidabile, oteluri cu destinatie speciala). Productie teava sudata, debitare tabla groasa cu oxigaz si plasma, debitare si fasiere tabla subtire, fasonare otel beton din colaci si din bare, carcasare. Comert produse petroliere si ingrasaminte chimice. Comert exterior, transport.
- Marcile reprezentate: MAIRON
- Provenienta capital: Romanesc

Site-urile firmei:
www.mairon.ro si www.mairon-tubes.ro