Reprezentant comercial sisteme de securitate

SC HOLDIMAG SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Aria de acoperire: Maramures, Satu-Mare, Salaj,Cluj
Activitati specifice de marketing si prezentarea servicilor companiei
Reprezinta societatea in relatiile cu clientii
Prospecteaza piata, identifica noi clienti, gestioneaza si dezvolta portofoliul de clienti
Identificarea potentialelor proiecte si abordarea acestora
Prezinta, promoveaza si vinde serviciile companiei, in conformitate cu standardele si politica comerciala a firmei.
Intocmeste ofertele, devizele de lucrari si propune solutii in functie de nevoile clientilor
Negociaza cu clientii conditiile comerciale
Isi planifica activitatea, efectueaza vizite la clienti, deplasari in zona arondata
Intocmeste raportari specifice activitatii de vanzari

CERINTE

Abilitati solicitate:
- cunostinte tehnice solide, experienta in domeniul instalatiilor in constructii reprezinta un avantaj
- cunoasterea pietei in domeniul constructiilor in aria de acoperire
- cunostinte de baza in domeniul electric
- constituie un avantaj cunoasterea sistemelor de securitate
-bune abilitati de vanzare si negociere, orientat catre atingerea de rezultate
- cunostinte solide de utilizare PC: Word, Excel, aplicatii e-mail, internet
-permis auto categoria B (obligatoriu), disponibilitate pentru deplasari in interes de serviciu
- limba engleza - nivel conversational
- limba franceza - constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Se va pune la dispozitie telefon, laptop, autoturism
Remuneratie: salar de baza si comision
Posibilitati de avansare in cadrul companiei

SC HOLDIMAG SRL oferă servicii de proiectare, instalare, mentenanta, service garanţie şi post garanţie pentru echipamente de securitate, alarmare la efracţie şi incendiu: