Receptionista salon infrumusetare,maseuza,cosmeticiana,operatoare tratamente corporale

VINNINVEST SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Primirea si indrumarea clientilor, efectuarea procedurilor de
tratament, organizarea si curatenia locului de munca.Responsabilitati specifice fiecarui post conform fisei postului.Lucru in ture, inclusiv sambata.Raspundere materiala.

CERINTE

Persoana sanatoasa,cunostinte de cosmetica,echilibrata,cu
abilitate si dorinta de a invata rapid, comunicativa, respectuasa, disciplinata,cu placere de a lucra cu oameni, capabila sa lucreze in echipa,dinamica, responsabila,
serioasa,flexibila,cu solide principii morale,discreta,decenta,prezenta agreabila,
ingrijita,curata.Pentru maseuza pregatire de specialitate.

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu fix, comisioane,contract de munca pe perioada
indelungata,cadouri cu diferite ocazii, preturi speciale pentru serviciile si produsele oferite de salon, participare la seminarii,prezentari, training in functie de postul ocupat.

DESCRIEREA FIRMEI

CENTRU DE ESTETICA CORPORALA SI COSMETICA,DAY SPA