Operator PC / Xerox

Ropresso Digital SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Operare Calculator
- Operarea utilajelor de productie (copiatoare / printere)
- Atributii generale de front office , ( primire / servire clienti )
- Efectuare Copii tip Xerox
- Efectuare Printare din Pc sau alte device-uri
- Creare si executare : Carti de vizita , calendare , brosuri (mici lucrari tipografice)
- Tehnoredactare
- Scanare
- Trimitere fax /Email
- Realizare Cadouri personalizate (cani ,puzzle ,perne , tablouri Canvas ,etc.)

CERINTE

- Absolvent de studii medii / superioare
- Cunostinte Photoshop / CorelDraw /Illustrator/ Autocad reprezinta un AVANTAJ
- Orientat spre calitate si detalii;
- Orientare catre client, preocupare pentru satisfacerea nevoilor acestora;
- Persoana activa, cu initiativa, creativa, rezistenta la lucru in conditii de stres, capabila sa respecte termenele de finalizare a unui proiect
- EXPERIENTA in procesele de printare (plotare), scanare, tiparire reprezinta un AVANTAJ.

BENEFICII OFERITE

- Program flexibil
- Salariu atractiv
- Acces la ultimele tehnologii si echipamente IT
- Bonusuri in functie de rezultate

Centru de copiere. Oferim servicii de printare/copiere digitala si personalizare obiecte