Muncitor calificat/ necalificat STICLA

SC ZOG SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC ZOG SRL - Seini, angajeaza personal calificat/ necalificat hala procesare, productie sticla: taiere, slefuire, gaurire, laminare, fazetat. Punct de lucru Seini, transport asigurat din Baia Mare, Seini, etc.

CERINTE

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant;
- Masa calda;
- Transport asigurat;
- Siguranta si stabilitatea locului de munca;
- Echipament de lucru profesional si conditii de lucru decente.

Principalul obiect de activitate al societatii noastre il constituie productia, montajul si distributia de tamplarie de aluminiu, PVC, sticla termoizolanta. Deasemenea un loc important ocupa si productia de paneluri ornamentale cat si depozitul de profile VivaPlast. Activitatea firmei a inceput in anul 2004, iar inceputul anului 2010 a adus deschiderea unei noi linii de productie dotate cu utilaje noi performante. Obiectivul nostru este de a reduce durata de executie, calitate maxima asigurata prin implementarea standardului ISO 9001. Echipa noastra este tanara dar toti sunt in slujba clientilor, scopul nostru este sa avem beneficiari multumiti. Pe viitor dorim investitii in utilaje performante. Managementul societatii doreste marirea capacitatilor de productie si sporirea numarului magazinelor de prezentare.