Mica Ta Afacere AVON

AVON COSMETICS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Primavara aceasta, AVON are pentru tine cea mai frumoasa oferta! Oportunitatea de a avea o colaborare si o activitate care sa-ti ofere castiguri suplimentare in afara orelor de servici sau de ce nu posibilitatea unei cariere chiar aici -Viitorul iti surade-. Arata brosura prietenelor tale, strange o comanda de minim 110RON si vei beneficia de:
-15%-30% din valoarea comenzii castig personal;
-produse cadou in fiecare campanie
-livrarea produselor se face gratuit la domiciliu
- inscrierea este gratuita
-plata comenzii se face in termen de 16 zile de la primirea coletului
- posibilitatea de a beneficia de Cardul Parfumat Avon, cu care iti poti plati facturile Avon si nu numai...
-posibilitate de cariera in cadrul companiei

CERINTE

Persoane serioase, dinamice, dornice sa castige intr-un mod simplu si usor,dar si placut in acelasi timp.(nu conteaza din ce colt al tarii esti..poti si baiat si fata,si nu conteaza nici varsta)

DESCRIEREA FIRMEI

VANZARI DE PRODUSE COSMETICE