medic veterinar in clinica de specialitate pentru animale de companie Baia Mare

SC MEGATIP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-asigura realizarea consultatiilor asupra animalelor de companie;
-asigura realizarea interventiilor chirurgicale atunci cand acestea sunt necesare, intocmeste fise de observatie;
-efectueaza garzi in cadrul clinicii veterinare;

CERINTE

-experienta in domeniu, practica, voluntariat, sau activitati salarizate intr-o clinica de specialitate;
-cunoasterea aparaturii necesare interventiilor medicale;
-abilitati de comunicare cu toti membrii echipei;
-disponibilitate la program prelungit;
-disponibilitate la deplasari;
-dorinta de dezvoltare profesionala continua;

MEGATIP este o companie cu activitate in consultanta resurse umane.
Asiguram pentru clientii nostri recrutare si selectie de personal, consiliere organizationala si desfasurarea de traininguri.
La cerere efectuam consultanta vocationala si optimizare individuala.