Manager Vanzare- dezvoltare banca internationala

BAUSPARBANK

Job expirat

RESPONSABILITATI

Banca specializata multinationala,care functioneaza in baza legislatiei bancare(ord 99/2006)beneficiara a experientei de peste 80 ani a actionarului german,membra a celui mai mare grup bancar al Europei Centrale si de Vest.
Banca noastra ofera sansa atat persoanelor fizice cat si celor juridice de a se alatura echipei noastre in vederea dezvoltarii personale sau a afacerii actionand intr-un domeniu foarte dinamic de actualitate.
Oportunitatea este pentru o gama larga de aplicanti in functie de experienta si abilitati fara a fi nevoie de studii de specialitate.
Posturile disponibile sunt:

MANAGER NivI,II Compartiment Desfacere-Vanzare
- Studenti, persoane cu o anumita experienta in domeniul general al vanzarilor, sau alte profesii care presupun relationare cu clientii, cu abilitati de a conduce echipe de min4-5 oameni.
Venituri incepand de la 300euro/luna niv I
600 euro /luna niv II pls bonusuri

DIRECTOR in Compartimentul Conducere si Dezvoltare NivI,II
- Persoane fizice,firme cu experienta relevanta in conducerea unei afaceri, vanzari, intermedieri, dezvoltare, pregatire si motivare echipe
Venituri incepand de la 1000 Euro/luna nivI sustinere pentru dezvoltarea afacerii

CERINTE

- Persoane hotarate a schimba domeniul activitatii si a obtine venituri consistente
- Persoane dornice de afirmare si recunoastere pentru munca depusa
- Aptitudini de comunicare
- Flexibile, dinamice
- Initiativa,Incredere in sine
- Pozitive, decise, entuziaste, energice
- Prezenta fizica agreabila (tinuta business)

BENEFICII OFERITE

Cariera accesibila in domeniul bancar
Recunoastere si sprijin permanent
Pregatire si indrumare gratuita
Comisioane si bonusuri lunare de un nivel inalt
Dotare tehnica
Posibilitatea de a promova un produs bancar cu cel mai bun randament destinat unei piete neacoperite 99%
Nu este de ajuns sa vrem trebuie sa facem primul pas catre aceasta
Aplicati la aceasta oferta!Potentialul d-voastra este important pentru noi!
Propriul viitor depinde doar de tine. Indrazneste!
Vei gasi oameni deschisi ,o echipa de prieteni care sunt bucurosi sa te ajute!

DESCRIEREA FIRMEI

activitate bancara,economisire,creditare