Manager Relatii cu Clientii

OLIGAMA MANAGEMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- negociaza si structureaza tranzactiile de creditare pe segmentul alocat (IMM-uri);
- urmareste dezvoltarea pe piata a produselor / serviciilor companiei;
- mentine relatia cu clientii companiei si are ca obiectiv extinderea portofoliului de clienti;
- monitorizeaza performantele in vanzari ale personalului din subordine;
- efectueaza analize si intocmeste rapoarte privind performantele in vanzari;
- duce la indeplinire planul de vanzari aferent segmentului de clienti alocat.

CERINTE

- experienta de minim 3 ani in domeniul bancar;
- experienta de minim 2 ani in vanzari (relatiile cu clientii);
- minim un an experienta manageriala;
- absolvent de facultate cu profil economic;
- limba engleza ¿ nivel mediu;
- cunostinte solide de MS OFFICE;
- aptitudini si cunostinte manageriale;
- abilitate in a-si seta prioritatile;
- persoana dinamica, entuziasta;
- spirit de echipa ;
- rezistenta la stres;
- abilitati de comunicare si de prezentare;
- gandire analitica;
- responsabilitate, initiativa, integritate
- cursuri de specialitate ¿ constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru placut
- pachet salarial atractiv
- excelente oportunitati de dezvoltare personala
- posibilitati de promovare

Oligama Management ofera clientilor sai consultanta in afaceri, in probleme de management al riscului si de resurse umane.