Manager Productie - Oradea

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie cu capital strain, cu sediul in Oradea, ce produce mobilier din lemn masiv pentru extern.

- coordonarea si supravegherea departementelor de productie
- urmarirea termenelor de executie a comenzilor
- optimizarea procesului de productie
- optimizarea costurilor de productie
- cresterea eficacicacitatii
- monitorizarea, urmarirea si motivarea angajatilor

CERINTE

- experienta in management de productie in orice domeniu (automotiv, mobilier, industria textila etc)
- limba engleza
- cunostinte operare PC
- capacitate de coordonare si organizare
- abilitati dezvoltate de a identifica probleme, de a gasi solutii de a forma o vedere de ansamblu
- fire rationala si obiectiva
- disponibilitate la program prelungit

BENEFICII OFERITE

- salarizare atractiva
- telefon si masina de servici
- bonusuri anuale in functie de performante
- pachet de relocare

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.