Manager de zona

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati:

Analize Financiare la clienti si prezentare de produse si servicii
-Creeaza si dezvolta relatii cu clientii
Identifica noi clienti potentiali pe piata
Aduna informatii despre clientii potentiali si clientii actuali
* Pentru MANAGERI = recrutarea, formarea si coordonarea echipei de brokeri ( consultanti )

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

Cu sau fara studii economice
Aspect profesional - business
Abilitatea de a aplica cu strictete Procedurile de Vanzare ale firmei (veti fi instruiti in acest sens)
Foarte bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare profesionala)
Abilitati de a stabili relatii cu oamenii
Abilitati de analiza si planificare. Inteligent
Personalitate deschisa - se relationeaza usor cu clientii potentiali - persoane necunoscute
Orientat spre clienti. Identifica usor si intelege nevoile si dorintele clientilor
Personalitate puternica, Valori stabile, Dornic sa invete lucruri noi
Orientat spre construirea unei cariere
Are abilitatea de a-si atinge obiectivele. Om de echipa
Proactiv, capabil sa gaseasca solutii. Persistent. Creativ, cu initiative
Dinamic, energic, Optimist,
Fara cazier si fara urmariri penale, fara conflicte majore cu fosti clienti, angajatori.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru placut
- pachet salarial atractiv
- excelente oportunitati de dezvoltare personala
- posibilitati de promovare

DESCRIEREA COMPANIEI SAU A JOBULUI:

Concern european de finante cu activitate in 14 tari, o cifra de afaceri de 12 mil euro/an si 3,5 mil. de clienti multumiti, din 2002 isi desfasoara activitatea in Romania, iar din 2004 in Baia Mare.