LUCRATOR COMERCIAL - BAIA MARE

ROMSTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vinde produsele tehnice din magazinele Romstal catre clienti.
Consiliaza in vederea vanzarii
Aseaza marfa in raft tinand cont de standardele cerute
Ajuta la livrarea marfii catre client in colaborarea cu Depozitul

CERINTE

- persoana serioasa,
- perseverenta
- cu capacitate foarte buna de rezistenta la efort
- dinamica, abilitati foarte bune de realationare si comunicare
- atenta la respectarea regulilor si standardelor de lucru
- stagiu militar satisfacut

BENEFICII OFERITE

pachet salarial competitiv in piata din domeniu, mediu de lucru organizat.

Romstal este o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-sanitare si servicii la standarde de calitate.
Cu o cifra de afaceri de peste 100 milioane de euro si o vechime de 11 ani pe piata, Romstal are in prezent peste 900 angajati, avand ca misiune de companie cresterea standardului de viata al clientilor sai.