Junior Credit Cards Advisor

RBS Bank Romania S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pregatirea si realizarea planului de vanzari
- Dezvoltarea portofoliului de clienti
- Activitatea de teren reprezinta 75% din timpul de lucru

CERINTE

Absolvent de studii superioare/Student
- Experienta in vanzari de produse financiare reprezinta un avantaj
- Persoana energica, ambitioasa, comunicativa, cu spirit intreprinzator si
dorinta de autodepasire profesionala si financiara
- Abilitati de comunicare la toate nivelurile
- Abilitatii de lucru in echipa;
- Perseverenta in atingerea obiectivelor propuse
- Orientarea catre intampinarea asteptarilor clientilor

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix motivant si comision fara concurenta in piata
- Conditii optime indeplinirii obiectivelor stabilite
- Training de specialitate si indrumare profesionala

RBS este una dintre cele mai mari companii de servicii financiare din lume,
¿nfiintata in anul 1727, dispunand de o retea globala cu birouri in peste
50 de tari, avand 170.000 de angajati si deservind 40 de milioane de
clienti..