Inspector personal si salarizare

ATP EXODUS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizeaza si deruleaza operatiunile de salarizare;
- intocmeste statele de plata, centralizatoarele cu impozitele si contributiile catre stat;
- intocmeste si redacteazã contractele de munca, actele aditionale, deciziile si alte acte anexe ale acestora;
- intocmeste si depune declaratii privind obligatiile catre institutiile abilitate in termenele legale;
- intocmeste si depune fisele fiscale;
- tine evidenta concediilor;
- gestioneazã carnetele de munca;
- elaboreaza si elibereaza tipuri de adeverinte pentru salariati;
- intocmeste situatii si rapoarte interne solicitate de conducere;
- isi asigura documentarea legislativa permanenta prin suportul oferit de firma.

CERINTE

- studii economice superioare absolvite;
- experienta min. 2 ani in firma privata (salarizare, carti de munca - min. 200 angajati);
- cunostinte solide privind legislatia muncii si a salarizarii;
- persoana organizata, riguroasa, responsabila;
- capacitate de comunicare si relationare foarte buna;
- operare PC.

BENEFICII OFERITE

- loc de munca stabil intr-o companie dinamica, cu acoperire nationala, intr-o continua dezvoltare;
- mediu de lucru la nivel occidental;
- salarizare atractiva;
- posibilitati de afirmare.

ATP Exodus este importator si distribuitor national de piese de schimb pentru camioane, cu 28 sucursale in tara, aflata in continua dezvoltare, ce asigura clientilor servicii de inalta calitate.