INGINER VANZARI Gama Hidro-Termo-Sanitare - Filiala BAIA MARE (3 pozitii)

ROMSTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Vanzarea produselor din segmentul hidro-termo-sanitare
- Mentinerea relatiilor cu clientii din portofoliu si marirea retelei de clienti
- Administrarea vanzarii (rapoartari, baza de date)

CERINTE

-Studii Superioare Tehnice (de preferat Facultatea de Instalatii sau Energetica)
- Abilitati de comunicare, vanzari si negociere
- Experienta in ofertarea echipamentelor hidro-termo-sanitare min.1 an
- Dinamism, interes pentru deplasari
- Cunostinte operare PC (Word, Excel)

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Autoturism de serviciu, telefon
- Training si oportunitati de dezvoltare a carierei

Romstal este o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-sanitare si servicii la standarde de calitate.Cu o cifra de afaceri de peste 100 milioane de euro si o vechime de 11 ani pe piata, Romstal are in prezent peste 900 angajati, avand ca misiune de companie cresterea standardului de viata al clientilor sai.