Inginer Service

Dairy MAX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- instalare de echipamente specifice;
- efectuarea de intretinere periodica;
- efectuarea de eventuale interventii.

CERINTE

- studii superioare tehnice sau economice;
- initiativa, dinamism, spirit de echipa, orientare spre rezultate;
- responsabilitate, usurinta in comunicarea scrisa si verbala;
- simt comercial, obiectivitate, adaptabilitate;
- carnet conducere CAT. B;
- disponibilitate pentru deplasari;

COMPETENTE
- persuasiune, abilitati vanzare;
- abilitati de comunicare si negociere;
- abilitati prezentare;
- fluenta in engleza si maghiara;
- cunostinte operare PC: MS Office, Internet.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- activitate intr-un colectiv tanar si dinamic.

Dairy MAX SRL este o companie ce activeaza intr-un domeniu relativ nou pe piata romaneasca: servicii pentru fermierii si pentru fermele de vaci de lapte. Principalele activitati ale firmei sunt consultanta, proiectarea, constructia si furnizarea de echipamente pentru fermele de vaci de lapte si asigurarea distributiei de produse consumabile pentru aceste ferme.