Inginer Electronist - Service Aparatura Medicala

MEDITECH SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Service, reparatii, întretinere, puneri in functiune aparatura medicala
- Raportarea activitatii zilnice
- Participarea la prezentari, târguri/expozitii si congrese

CERINTE

Angajatul nostru trebuie sa aiba:
- Studii superioare in domeniul electronicii;
- Experienta min 2 ani in activitate de întretinere si reparatii aparatura electronica (avantaj aparatura medicala);
- Cunostinte operare PC (Office, Internet);
- Cunostinte avansate de limba engleza;
- Disponibilitate pentru deplasari frecvente;
- Abilitati de comunicare;
- Entuziasm, motivatie, perseverenta, optimism, disciplina;
- Permis auto categoria B.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv, corespunzator performantei individuale;
- Tichete de masa;
- Mediu de lucru cu înalte standarde profesionale;
- Traininguri si scolarizari in tara si strainatate;
- Telefon mobil cu minute incluse.

Firma MEDITECH a fost înfiinata in anul 2002 ca o necesitate, in urma schimbarilor survenite in domeniul politicii sanitare din România, reusind in numai 4 ani de existenta, prin promptitudine si profesionalism, sa câstige o clientela constanta si numeroasa.
MEDITECH este partener si distribuitor unic al urmatorilor producatori de aparatura medicala: Surgiris (Franta), MARP (Polonia), Bionics (Korea), Discher (Germania), Anetic Aid (Marea Britanie), Fjordblink (Danemarca), Cardiac Science (SUA)