Inginer de vanzari

ALUKONIGSTAHL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentine permanent legatura cu clientii existenti
- asigura consultanta tehnica si scolarizare clientilor existenti si noilor clienti.
- intocmeste oferte/contracte si urmareste derularea acestora.
- extinde reteaua cu noi clienti in zona respectiva

CERINTE

- absolvent Facultatea de Constructii Civile sau Instalatii
- cunostinte de Autocad
- cunostinte de limba germana/ engleza
- disponibilitate pentru a investi timp si energie intr-o cariera de viitor
- disponibilitate pentru perfecţionare continua
- flexibilitate si capacitate de comunicare cu clientii
- persoana perseverenta si organizata
- carnet de conducere
- seriozitate, ambitie si perseverenta.

BENEFICII OFERITE

Concern cu o traditie de peste 130 ani, oferim:
- un loc de munca sigur, o specializare de viitor, venituri conforme performantelor
- atmosfera de lucru profesionista,
- scolarizare (in tara si in strainatate)
- masina de serviciu, telefon mobil, PC

Concern international, furnizor de sisteme de profile din aluminiu, otel si PVC pentru tamparie si pereti cortina.