DIRECTOR VANZARE (PC-VAN)

ATP EXODUS & CO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- supervizeaza, coordoneaza, dezvolta si evalueaza echipa de vânzare auto;
- raspunde de controlul gestiunii parcului auto;
- realizeaza previziuni, dezvolta si implementeaza procese de marketing;
- planifica, asigura controlul si monitorizarea proceselor din zonele de deservire a clientilor ;
- participa activ la men?inerea unei bune imagini a firmei, respectând standardele Mercedes-Benz;
- dezvolta sisteme si procese prin care traficul de clienti este rezolvat rapid si eficient.

CERINTE

- studii superioare finalizate;
- experienta si cunostinte solide despre produse in domeniul auto, caracteristici si accesorii;
- experienta in conducere de echipe de min. 3 ani;
- cunostinte foarte bune de operare PC;
- bune abilitati de comunicare, initiativa, atitudine proactiva, orientare spre client.

BENEFICII OFERITE

Daca experienta si cunostintele pe care le-ati acumulat pana acum se potrivesc cu profilul descris si daca doriti sa va alaturati echipei noastre, sa aveti succes intr-o companie in continua dezvoltare, in care calitatea muncii, satisfactia clientilor si invatarea continua sunt valori importante, asteptam aplicatia Dumneavoastra.

ATP Exodus - Centru Autorizat de Vanzari si Service Mercedes-Benz si Evobus ofera o platforma de servicii integrate pentru turisme si camioane – vanzari auto; service autoturisme si camioane; tinichigerie si vopsitorie – sustinuta de dotari specifice la cele mai inalte standarde. Acestea, impreuna cu o echipa tanara si profesionista, vin in intampinarea clientilor nostri cu servicii de inalta calitate.