Director Resurse Umane - Baia Mare

ATP Exodus SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Subordonare: Director General

Locatie: Baia Mare

- Coordonarea departamentului de resurse umane.
- Implementarea si revizia politicilor de resurse umane.
- Selectie si recrutare de personal.
- Coordonarea procesului de evaluare angajatilor.
- Identificare nevoilor de formare si dezvoltare profesionala.
- Coordonarea proceselor: instruire pe post si instruire periodica.
- Consilierea echipei de management privitor la resurse umane.
- Propune spre aprobare bugetul de personal si raspunde de respectarea acestuia.

CERINTE

- experienta in companii cu profil retail;
- experienta min. 2 ani in Departamentul Resurse Umane;
- experienta in coordonare echipe minim 1 an;
- studii superioare economice sau psihologice absolvite (cu examen de licenta);
- persoana integra, obiectiva, discreta;

Abilitati :
- capacitate de comunicare si relationare foarte buna;
- capacitate de analiza si sinteza;
- capacitate de previzionare;
- dinamism, meticulozitate si adaptabilitate;
- abilitati de manager de proiect;
- bun psiholog;
- operare PC;
- cunoasterea unei limbi straine (engleza sau germana).

BENEFICII OFERITE

- loc de munca stabil intr-o companie dinamica, cu acoperire nationala, intr-o continua dezvoltare
- mediu de lucru la nivel occidental
- salarizare atractiva functie de experienta angajatului

ATP Exodus este lider pe piaTa din RomAnia, in importul si distributia pieselor de schimb pentru camioane cu 28 de sucursale si peste 300 de angajati.